Nu esti logat!

Login  |  Nu ai cont? Creeaza cont nou!
CAUTA pe site

NOUTATI auto TEST drive din TRAFIC CONSILIER auto SERVICII auto INTERACTIV
stiri

masini noi

concept cars

super cars
test drive

VIP drive

galerii foto

galerii video
subiectul zilei

pe magheru

petrecerea de pietoni

destinatii
consilier juridic

financiar

service / tehnologie

tuning
ghid adrese utile

anunturi second hand

incarcare freon auto

baterie auto
intrebarea zilei

top membri

forum de discutii

contact


AutorMesaj
johnny
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
03-09-2005 13:43
vreau sa cumpar un logan...

cine ma lamureste si pe mine daca are rost sa dau vreo 7000 euro pe un logan sau sa cumpar masina straina...mare dilema pt mine...cer sfatu cunoscatorilor!!!help pls
inceputul paginii
MDDany
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
06-09-2005 12:12
Re: vreau sa cumpar un logan...

Pai ai in mare 2 variante:Logan sau altceva!
Daca ai maxim 7 000 de euro poti lua cam asa : cielo , logan , opel astra second.Din astea crede-ma pe cuvant ca cel mai mult merita sa iei logan.Cielo e produs din `90 iar opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.Daca o masina e buna inca nu o da nimeni la vanzare nu?!?Daca poti sa strangi mai mult de atat 10 000 11 000 te poti duce la un renault clyo, chevrolet kalos ,poate un Hyundai Ackent.Sfatul meu oricare in afara de clyo:e facut in turcia acum mai nou.la 10 000 11 000 poti lua un passat second iar.Astea sunt masini bune si fiabile dar poate te va costa ceva restaurari plus ca nu sti ce s-a facut in ea )).daca atingi 15 000 i-ati o Skoda Octavia Tour frate e super.Eu asta am de gand : ori strang 15 000 de skoda ori imi iau logan.Tot ce e intre ele sunt proaste (made in turcia) sau nu merita atatia bani , plus ca eu nu vreau ceva gen matiz.Ce ar zice lumea eu chiar am mers cu cineva noaptea cu loganul si sa stii ca merge binisor pt cat costa, iar luminile de la bord sunt portocalii super super misto.Vezi ca acum in septembrie se va lansa un nou logan turbo diese 9 k 9 65 cp,cel mai probabil va sorbi sub 6% urban.mai vb
inceputul paginii
dealer
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
11-10-2005 21:09
Re: vreau sa cumpar un logan...

cine ma lamureste si pe mine daca are rost sa dau vreo 7000 euro pe un logan sau sa cumpar masina straina...mare dilema pt mine...cer sfatu cunoscatorilor!!!help pls




te-ai hatarat ce cumperi?
inceputul paginii
marian
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
16-10-2005 17:18
Re: Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

bai uitete la altceva nu la logan(stii tu loganu nu e masina e dacie)
inceputul paginii
marian
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
16-10-2005 17:19
Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

lasal drak de logan



te-ai hatarat ce cumperi?
ww bora
inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 21:46
Re: vreau sa cumpar un logan...

cine ma lamureste si pe mine daca are rost sa dau vreo 7000 euro pe un logan sau sa cumpar masina straina...mare dilema pt mine...cer sfatu cunoscatorilor!!!help pls
Salut!Sin fericire pt tine cred ca sunt in masura sa te sfatuiesc lucrand la cel mai mare concesionar auto din bucuresti si din tara,te invit la un test drive cu orice model dacia si vei obtine toate detaliile.Nr meu de tel.0740740191945 si te sigur ca te voi ajuta sa alegi ce-i mai potivit
adriad
inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 21:49
Re: vreau sa cumpar un logan...

cine ma lamureste si pe mine daca are rost sa dau vreo 7000 euro pe un logan sau sa cumpar masina straina...mare dilema pt mine...cer sfatu cunoscatorilor!!!help pls
Deasemenea si pt tine ai o invitatie la un test drive dacia logan nu trebuie decat sa ma contactezi si vei primi sfaturile necesare0740191945(meridian vest)
adriad
inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 21:51
Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

Pai ai in mare 2 variante:Logan sau altceva!
Daca ai maxim 7 000 de euro poti lua cam asa : cielo , logan , opel astra second.Din astea crede-ma pe cuvant ca cel mai mult merita sa iei logan.Cielo e produs din `90 iar opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.Daca o masina e buna inca nu o da nimeni la vanzare nu?!?Daca poti sa strangi mai mult de atat 10 000 11 000 te poti duce la un renault clyo, chevrolet kalos ,poate un Hyundai Ackent.Sfatul meu oricare in afara de clyo:e facut in turcia acum mai nou.la 10 000 11 000 poti lua un passat second iar.Astea sunt masini bune si fiabile dar poate te va costa ceva restaurari plus ca nu sti ce s-a facut in ea )).daca atingi 15 000 i-ati o Skoda Octavia Tour frate e super.Eu asta am de gand : ori strang 15 000 de skoda ori imi iau logan.Tot ce e intre ele sunt proaste (made in turcia) sau nu merita atatia bani , plus ca eu nu vreau ceva gen matiz.Ce ar zice lumea eu chiar am mers cu cineva noaptea cu loganul si sa stii ca merge binisor pt cat costa, iar luminile de la bord sunt portocalii super super misto.Vezi ca acum in septembrie se va lansa un nou logan turbo diese 9 k 9 65 cp,cel mai probabil va sorbi sub 6% urban.mai vb
Fratilor de cenu veniti sa vedeti ce poate loganul?lasati un nr de tel sau contactati-ma la 0740191945 pt un test drive si pt mai multe sfaturi
adriad
inceputul paginii
adrian
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
09-11-2006 21:33
Re: vreau sa cumpar un logan...

cine ma lamureste si pe mine daca are rost sa dau vreo 7000 euro pe un logan sau sa cumpar masina straina...mare dilema pt mine...cer sfatu cunoscatorilor!!!help pls
logan ca e ieftin si foarte bun si e nou ceea ce e cel mai imp 0740191945 suna pt un drive-test cu orice model(mcv,prestige)la cel mai mare concesionar auto
inceputul paginii
dan
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
12-11-2006 18:33
Re: Re: Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

bai uitete la altceva nu la logan(stii tu loganu nu e masina e dacie)
sigur loganu e dacie daca as avea 7000euro mai bine as lua un opel astra cam din 2001 2002 si chiar daca este la mana a doua dar e masina
inceputul paginii
ciussy
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
24-11-2006 13:49
Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

Pai ai in mare 2 variante:Logan sau altceva!
Daca ai maxim 7 000 de euro poti lua cam asa : cielo , logan , opel astra second.Din astea crede-ma pe cuvant ca cel mai mult merita sa iei logan.Cielo e produs din `90 iar opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.

omule mai citeste si tu forumurile despre masini.nu mai vb degeaba.nu compara un opel q logan,cielo,renaul,etc...(masinile nemtesti,telefoanele nokia si femeile romane sunt cele mai bune).pa
inceputul paginii
sxnnel_68
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
26-11-2006 18:18
Re: Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

"masinile nemtesti,telefoanele nokia si femeile romane sunt cele mai bune". AMIN !!!
inceputul paginii
romanvrl
Newbie

Mesaje: 1

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
28-11-2006 21:25
Re: vreau sa cumpar un logan...

sincer mai bine iti iei un logan chiar si la mana a doua cu putini kilometrii parcursi.
VyO
inceputul paginii
Gatsby
Administrator

Mesaje: 55

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
29-11-2006 14:25
Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

sincer mai bine iti iei un logan chiar si la mana a doua cu putini kilometrii parcursi.


Depinde ce vrei .Trebuie sa te gandesti ca o masina second, oricat de buna sau oricat de bune au fost drumurile pe unde a rulat (Germania), are ceva km la bord. Deci cu siguranta intr-un viitor mai apropiat sau indepartat o sa incepi sa bagi bani in ea. Loganul in schimb este nou, esti primul propietar, dar mai ales ai garantie la el, garantie de care nu dispui daca iti cumperi o masina direct din Germania.
inceputul paginii
dorin
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
25-03-2007 19:15
vand logan ambiance 1.4

Vand Logan Ambiance 1.4 : 12000 km si merge foarte bine.
Mp3-player ALPINE,boxe fata+spate,alarma,inchidere.(5800euro)
tel:0721339054 - Dorin
inceputul paginii
matrixnyk
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
05-04-2007 13:46
Re: vreau sa cumpar un logan...

si eu vreau sa cumpar un Logan Laureat plus si vad ca nimeni de aici nu a dat un raspuns pur tehnic sa vedem daca merita sau nu consider toate raspunsurile doar asa "e dacia " si nu merita
Personal eu cred ca merita asta in cazul in care nu vrei altceva de la masina pe care o cumperi nici o parere de aici nu ma facut sa renunt la idee, ar trebui sa dea raspunsuri doar cei care chiar stiu detalii despre masina in discutie DACA CINEVA CHIAR CUNOASTE DETALII DESPRE "LOGAN" ROG SA NE DEA CEVA DETALII PE FORUM SA VADA TOTI
inceputul paginii
titi
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
22-04-2007 17:13
Re: Re: vreau sa cumpar un logan...

Pai ai in mare 2 variante:Logan sau altceva!
Daca ai maxim 7 000 de euro poti lua cam asa : cielo , logan , opel astra second.Din astea crede-ma pe cuvant ca cel mai mult merita sa iei logan.Cielo e produs din `90 iar opel incepe sa-ti manance bani , piese si nervi.Daca o masina e buna inca nu o da nimeni la vanzare nu?!?Daca poti sa strangi mai mult de atat 10 000 11 000 te poti duce la un renault clyo, chevrolet kalos ,poate un Hyundai Ackent.Sfatul meu oricare in afara de clyo:e facut in turcia acum mai nou.la 10 000 11 000 poti lua un passat second iar.Astea sunt masini bune si fiabile dar poate te va costa ceva restaurari plus ca nu sti ce s-a facut in ea )).daca atingi 15 000 i-ati o Skoda Octavia Tour frate e super.Eu asta am de gand : ori strang 15 000 de skoda ori imi iau logan.Tot ce e intre ele sunt proaste (made in turcia) sau nu merita atatia bani , plus ca eu nu vreau ceva gen matiz.Ce ar zice lumea eu chiar am mers cu cineva noaptea cu loganul si sa stii ca merge binisor pt cat costa, iar luminile de la bord sunt portocalii super super misto.Vezi ca acum in septembrie se va lansa un nou logan turbo diese 9 k 9 65 cp,cel mai probabil va sorbi sub 6% urban.mai vb
inceputul paginii
ciprian
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-02-2008 22:23
Re: vreau sa cumpar un logan...

mai bine iei o masina straina ca decat sa dai 7000 pe o coaja de logan mai bn iei o masina calumea .mercedes sau bmw
inceputul paginii
Alex
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
18-02-2008 18:48
Vand logan 1.4 mpi model AMBIANCE

este din 2006 august nu a suferit accidente sau avarii.TUNING AUDIO in valoare de 2000 lei.are 18000 km reali. Alex 0728163900
PRET 5500 euro nediscutabil
inceputul paginii
ionut
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
17-05-2008 18:56
Re: vreau sa cumpar un logan...

am un logan laureate de 1,4mpi si sant f multumit de el
inceputul paginii

Pagina: 1 din 3Du-te la pagina: 1 2 3 >>

   NOU!    Masini noi Concepte Supercar

  Vine primavara: GT86 se decapoteaza
Ca tot ne bucuram noi astazi de un inceput de primavara, iata ca prevestitorii acesteia sosesc inaintea ei – eu o asteptam de cand s-a lansat versiunea coupe – in [ continuare ... ]

  Detroit 2013 – BMW i3 Concept Coupe
L-am tot vazut, in poze, pe internet, in desene si concepte. Am auzit de el, dar nu l-am vazut in “carne si oaseâ€. Iata ca, in sfarsit conceptul electric al [ continuare ... ]

  Totul despre Skoda Rapid. Cat costa in Romania
Noua SKODA Rapid se lanseaza in Romania cu un pret de intrare de 11.990 Euro (TVA inclus). Primul automobil SKODA care se inscrie in noua linie de design a marcii va [ continuare ... ]


mai multe modele noi...



SFATUL ZILEI:

Daca simti un miros urat in masina apeleaza la serviciul de igienizare a instalatiei de aer conditionat auto! Preturi de la 49 lei / masina!

   ANUNTURI SECOND HAND
Cauti oferte de masini second hand? Vrei sa-ti vinzi masina?
Foloseste GRATUIT baza de date
AUTOspot.ro!

adauga un anunt
cauta o masina
 
Volkswagen BORA (2002)

5260 €

 
Volkswagen BORA (2003)

5480 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Ford FOCUS (2000)

3750 €

 
Opel ASTRA (1997)

1500 €

 
Renault 19 (1993)

1200 €

 
Nissan MICRA (2001)

3500 €

 
Ford TOURNEO CONNECT (2003)

7500 €


cauta prin toate anunturile
pune la vanzare masina ta!

    FORUM - DISCUTII DESPRE MASINI

Ai intrebari, nelamuriri sau probleme cu masina? Scrie-le pe forum si vei primi raspuns de la membrii si administratorii nostri!

Ultimele mesaje:

reexaminare


scris de aserty pe 08 Apr, 19:05

Ce inseamna bunul-simt la volan?


scris de aserty pe 08 Apr, 19:03

Cum să detectați și să prindeți un escroc?


scris de Vender pe 02 Apr, 11:31

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 17:55

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 12:27

Leasing - ce se intampla in caz de furt?


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:12

ajutati-ma va rog!!!!!!


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:06

Poze Dacia Logan Tunata


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:02

Bună ziua prieteni


scris de MartinKunde pe 16 Mar, 17:05

caut piese pt. Bora limousine


scris de aserty pe 12 Mar, 22:44


scrie pe forum



Statistica vizitatori

Acum: 12 vizitatori si 3 membri
Astazi: 1.143 vizitatori
Ultima luna: 31.574 vizitatori

Vezi membrii care sunt on-line acum

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(): Failed opening 'deinit.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344