Nu esti logat!

Login  |  Nu ai cont? Creeaza cont nou!
CAUTA pe site

NOUTATI auto TEST drive din TRAFIC CONSILIER auto SERVICII auto INTERACTIV
stiri

masini noi

concept cars

super cars
test drive

VIP drive

galerii foto

galerii video
subiectul zilei

pe magheru

petrecerea de pietoni

destinatii
consilier juridic

financiar

service / tehnologie

tuning
ghid adrese utile

anunturi second hand

incarcare freon auto

baterie auto
intrebarea zilei

top membri

forum de discutii

contact


AutorMesaj
geolik
Newbie

Mesaje: 6

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
26-07-2006 15:19
Re: Re: Re: logan

Masina Dacia Logan din contra este una destul de proasta avand in vedere pretul ei. Cunosc persoala la care i s-a rupt planetara dupa 3 luni de zile si asta fara sa-i testeze limitele daca intelegeti ce vreau sa spun.

va apasa invidia. asta este. nu am logan si nici nu imi voi lua vreodata, dar vrea sa zic 2 vorbe despre aceasta masina. are un raport bun pret/calitate, sta bine in viraje (credeti-ma, stiu ce spun, am facut comparatie cu octavia 2, 2.0 diesel cu esp!!!!)
consuma ca un porc in oras si subtire afara (in 1000 km condusi am consumat 67 litri benzina, alimentat numai petrom). cam lenesa in scurt (nu prea are zvac!) desi avea 1.6 l ! finisaje la bord medii! spre naspa!
per ansamblu, masina rezistenta (nu tabla, nu, nu ), spatioasa, portbagaj mare, prea inalta, parca.
nota 8. parerea mea
inceputul paginii
stefan
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
17-08-2006 01:01
Re: logan

Prietene cumpara BMW si lasa comentariile astea!! Ca de trepadusi din astia ca tine asa care dau cu parerea suntem satui!!
Asa ca pregateste tractorul ca incep muncile!! Si aici pe la noi prin capitala se vb cu este nu cu "ii"!! Intelegi mai Moldovene???
Hai dute in italia sau unde te duci si lasa afirmatiile astea de priceput!! Da?
Ca Renaultu nu face Loganu ca sa se faca de c**** !!
Asa ca drum bun si spor la munca!!
inceputul paginii
Gatsby
Administrator

Mesaje: 55

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
18-08-2006 19:35
Re: Re: logan

Prietene cumpara BMW si lasa comentariile astea!! Ca de trepadusi din astia ca tine asa care dau cu parerea suntem satui!!
Asa ca pregateste tractorul ca incep muncile!! Si aici pe la noi prin capitala se vb cu este nu cu "ii"!! Intelegi mai Moldovene???
Hai dute in italia sau unde te duci si lasa afirmatiile astea de priceput!! Da?
Ca Renaultu nu face Loganu ca sa se faca de c**** !!
Asa ca drum bun si spor la munca!!


Nu cred ca este cazul sa fi asa drastic si lipsit de respect la adresa celui care si-a scris parerea. Marea majoritate a celor care scriu pe forum au aceste idei in functie de bugetul personal. Daca are o masina straina tinde sa spuna ca Loganul este prost, iar cei care au un Logan i-l lauda sau nu . Incearca sa-ti exprimi parerile intr-un mod mai civilizat, astfel forumul va devenii unul competitiv si plin de subiecte interesante.

inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 21:58
Re: logan


oare de ce selovesc asa repede loganurile ,ca doar un pic il lovesi si se indoaie incat trebuie sa il bagi in servis
Orice masina bine gandita trebuie sa se comporte asa...ai auzit de absortie de energie sau preluare de socuri?
adriad
inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 22:01
Re: Re: Re: Re: logan



mașina dacia logan este o mașină foarte bună, numai cei care nu-și pot permite nici pe acesta, din invidie au o părere rea despre ea.
f f f bine insfarsit un om inteligent...bravo
adriad
inceputul paginii
adriandinu98
Newbie

Mesaje: 8

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
01-11-2006 22:02
Re: Dacia Lgan

Esti tu bou dacia logan e una dinte cele mai bune masini din ume!!!!!
e nici kiar asa de sus
adriad
inceputul paginii
cata
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
30-12-2006 03:13
eu sunt multumit d logan

eu am logan d 6 luni d zile si pana aqm sunt multumit d el...initial nu am vrut sa mi cumpar logan dar intre o masina sh si una noua...am ales una noua...e destul buna masinutza si pana aqm nu d c sa ma plang decat d faptul k e f mare...consumul e acelasi kre e scris in cartea masinii...asa k expertii in tabla si masini kre merg p trotinete sa o lase mai moale k nu tine...masina e facuta sa poata fi cumparata d oameni din clasa medie...
inceputul paginii
INCO
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
10-01-2007 16:00
Re: Re: logan

Prietene cumpara BMW si lasa comentariile astea!! Ca de trepadusi din astia ca tine asa care dau cu parerea suntem satui!!
Asa ca pregateste tractorul ca incep muncile!! Si aici pe la noi prin capitala se vb cu este nu cu "ii"!! Intelegi mai Moldovene???
Hai dute in italia sau unde te duci si lasa afirmatiile astea de priceput!! Da?
Ca Renaultu nu face Loganu ca sa se faca de c**** !!
Asa ca drum bun si spor la munca!!

Iti propun sa-ti iei tu BMW, ca daca ai avea 40000 de euro sa-ti cumperi unul ca lumea, nu ai sta sa casti gura la o discutie pe forum despre o masina autohtona, care, parerea mea ca posesor de Logan de 14 luni, este foarte competitiva in ceea ce priveste raportul pret/calitate avand in vedere si calitatea infrastructurii si a reaficului la noi, la tara. Iar daca vi sa ma iei cu ce nebunie de masina second iti iei tu de dincolo cu 7-8 mii de euro mai bine scuteste-ma si grabeste-te sa nu pierzi oferta ca e plin de sclavi din astia. Parerea mea: daca esti bazat si-ti permiti o masina beton noua - toata stima si lasa-i in pace pe amaratii posesori de Logan sa-si schimbe intre ei impresii iar daca nu mai bine liniste
inceputul paginii
curly
Newbie

Mesaje: 7

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
12-01-2007 18:47
logan

loganu' e bun pe post de taxi.
inceputul paginii
VitezomanuGi
Newbie

Mesaje: 4

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
12-01-2007 18:56
Re: logan

loganu' e bun pe post de taxi.

Da, ca la drumuri scurte e bun ,da' daca iesi cu el la drum lung.. trebe sa ai si o bicicleta de rezerva.
inceputul paginii
Anonim
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
30-01-2007 11:11
Re: Re: Re: Re: logan

Hai fratilor sa recunoastem ca toate dacile sunt praf
inceputul paginii
stopper
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
09-02-2007 21:51
Re: Re: logan

sintem noi inca romini?sau ne facem iluzii ca sintem ceva ...
inceputul paginii
green
Administrator

Mesaje: 96

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
10-02-2007 13:50
Re: Re: Re: logan

sintem noi inca romini?sau ne facem iluzii ca sintem ceva ...



dovada suprema de patriotism e sa accepti orice produse autohtone, chiar daca sunt de calitate inferioara?

pai ce facem, ne coboram standardele la nivelul produselor romanesti, in loc sa le ridicam pe ele la standarde de calitate? ar fi mai patriotica a doua varianta, zic eu.
inceputul paginii
mihai
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
12-02-2007 00:40
Re: Re: logan

sunt mari......au garda inalta de la pamant si nu au stabilitate.............in legatura cu tabla,este de 0,8.....cat de rezistenta crezi k e?
inceputul paginii
Texanu'
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
19-07-2007 17:38
Re:

Mi-am luat Ford fiesta 1.4TDCI ... cu aceeasi bani cu care imi puteam lua un logan 1.6MPI Full ... Deci vreau sa spun ca ... la aceeasi greutate cu loganu' .... motoru mai mic ... e mai slab ca putere decat chiar si 1.4 mpi ... MA PIS ATAT DE GRAV PE 1.4 si 1.6MPI ca sa nu mai vb de consum care e .... FOARTE MIC !!! .... am dat 2 linii la Tuning day si ... nu se compara ... Deci .... 6800euro iei o masina cu 4 airbaguri , Cd-player , Geamuri electrice - oglinzi electrice , euro nCap 4 stele .... NU LOGAN !!!!

Editat de green pe 11-06-2008 18:05
inceputul paginii
aston_cata
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
29-02-2008 21:01
Re: Re: Re: Re: logan



maÂșina dacia logan este o maÂșinĂŁ foarte bunĂŁ, numai cei care nu-Âși pot permite nici pe acesta, din invidie au o pĂŁrere rea despre ea.
crezi tu asta ma nu te ced dacia logan este super buna si fata de dacaia normal nu se compara si plus de asta ai si confort si mai ales loganu de 1.6 16v rupe asfaltu
inceputul paginii
aston_cata
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
29-02-2008 21:05
Re: Re: Re: Loganu pizdii ma pis pe el si pe toata

nu ai bani sa iti cumperi deaea o daci ingrijita si buna merge de nai treaba si plus de asta is si ieftine piesele is si daci din 86 super bune si merg bine aja ca lasti vrajala daca nu aveti bani sa va lutai o dacie buna si frumoasa taceti in plm
inceputul paginii
gigi
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
08-04-2008 22:22
Re: Re: Re: logan

as fi eu interesat , ai si ceva poze? si la ce pret ? id messenger rafa84us sau pe mail rafa84us@yahoo.com
loganul are tabla moale pentru a fi de unica folosinta .mare rahat
inceputul paginii
crick
Newbie

Mesaje: 5

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
18-04-2008 20:18
Re: logan

loganu' e bun pe post de taxi.

asa trebuie sa fie, daca nu ai bani sa iti iei unul. si eu sunt de parere ca mercedesul e bun pe post de taxi pentru ca nu imi permit momentan unul
fa-o cu cap
inceputul paginii
crick
Newbie

Mesaje: 5

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
18-04-2008 20:20
Re: Re: logan


Da, ca la drumuri scurte e bun ,da' daca iesi cu el la drum lung.. trebe sa ai si o bicicleta de rezerva.

da si tu un exmplu ceva ca orice copil de 12 ani frustrat paote sa arunce cu pietre
fa-o cu cap
inceputul paginii

Pagina: 2 din 3Du-te la pagina: << 1 2 3 >>

   NOU!    Masini noi Concepte Supercar

  Vine primavara: GT86 se decapoteaza
Ca tot ne bucuram noi astazi de un inceput de primavara, iata ca prevestitorii acesteia sosesc inaintea ei – eu o asteptam de cand s-a lansat versiunea coupe – in [ continuare ... ]

  Detroit 2013 – BMW i3 Concept Coupe
L-am tot vazut, in poze, pe internet, in desene si concepte. Am auzit de el, dar nu l-am vazut in “carne si oase”. Iata ca, in sfarsit conceptul electric al [ continuare ... ]

  Totul despre Skoda Rapid. Cat costa in Romania
Noua SKODA Rapid se lanseaza in Romania cu un pret de intrare de 11.990 Euro (TVA inclus). Primul automobil SKODA care se inscrie in noua linie de design a marcii va [ continuare ... ]


mai multe modele noi...



SFATUL ZILEI:

Daca simti un miros urat in masina apeleaza la serviciul de igienizare a instalatiei de aer conditionat auto! Preturi de la 49 lei / masina!

   ANUNTURI SECOND HAND
Cauti oferte de masini second hand? Vrei sa-ti vinzi masina?
Foloseste GRATUIT baza de date
AUTOspot.ro!

adauga un anunt
cauta o masina
 
Volkswagen BORA (2002)

5260 €

 
Volkswagen BORA (2003)

5480 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Ford FOCUS (2000)

3750 €

 
Opel ASTRA (1997)

1500 €

 
Renault 19 (1993)

1200 €

 
Nissan MICRA (2001)

3500 €

 
Ford TOURNEO CONNECT (2003)

7500 €


cauta prin toate anunturile
pune la vanzare masina ta!

    FORUM - DISCUTII DESPRE MASINI

Ai intrebari, nelamuriri sau probleme cu masina? Scrie-le pe forum si vei primi raspuns de la membrii si administratorii nostri!

Ultimele mesaje:

reexaminare


scris de aserty pe 08 Apr, 19:05

Ce inseamna bunul-simt la volan?


scris de aserty pe 08 Apr, 19:03

Cum să detectați și să prindeți un escroc?


scris de Vender pe 02 Apr, 11:31

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 17:55

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 12:27

Leasing - ce se intampla in caz de furt?


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:12

ajutati-ma va rog!!!!!!


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:06

Poze Dacia Logan Tunata


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:02

Bună ziua prieteni


scris de MartinKunde pe 16 Mar, 17:05

caut piese pt. Bora limousine


scris de aserty pe 12 Mar, 22:44


scrie pe forum



Statistica vizitatori

Acum: 12 vizitatori si 3 membri
Astazi: 1.143 vizitatori
Ultima luna: 31.574 vizitatori

Vezi membrii care sunt on-line acum

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(): Failed opening 'deinit.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344