Nu esti logat!

Login  |  Nu ai cont? Creeaza cont nou!
CAUTA pe site

NOUTATI auto TEST drive din TRAFIC CONSILIER auto SERVICII auto INTERACTIV
stiri

masini noi

concept cars

super cars
test drive

VIP drive

galerii foto

galerii video
subiectul zilei

pe magheru

petrecerea de pietoni

destinatii
consilier juridic

financiar

service / tehnologie

tuning
ghid adrese utile

anunturi second hand

incarcare freon auto

baterie auto
intrebarea zilei

top membri

forum de discutii

contact


AutorMesaj
filaret4x4@y
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
15-10-2007 18:20
Golf 3 sau Golf 2

Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci
inceputul paginii
clau
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
22-10-2007 00:01
Re: Golf 3 sau Golf 2

nu recomand golf trei mai bine iti i-ai un golf doi eu am un golf doi cu patru usi modificat exterior si sunt foarte multumit
inceputul paginii
eu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
06-11-2007 16:11
Re: Golf 3 sau Golf 2

Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci

fratioare golf trei nu 2 pe cuvant
inceputul paginii
eu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
06-11-2007 16:12
Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

nu recomand golf trei mai bine iti i-ai un golf doi eu am un golf doi cu patru usi modificat exterior si sunt foarte mult
daca ai avea 3 ai fi mai multumit
inceputul paginii
brandu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
14-11-2007 17:24
Re: Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

am glof 3 si nici prin cap nu mi-a trecut vreodata ca ar fi mai reusit golf 2, se zicea asta acum 10 ani, cand erau scumpe piesele la golf 3 si la golf 2 se gaseau in dezmembrari , dar acum ,, gasesti orice in dezmembrari
.
inceputul paginii
GOLF 2
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
21-11-2007 21:28
Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

nu recomand golf trei mai bine iti i-ai un golf doi eu am un golf doi cu patru usi modificat exterior si sunt foarte multumit
inceputul paginii
mau65
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
07-12-2007 17:38
Re: Golf 3 sau Golf 2

Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci

am si eu unGolf2...din 84,e turbat.Iti recomand Golf 2.Nu are nici o gaura in caroserie
inceputul paginii
mishu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
27-12-2007 00:48
Re: Golf 3 sau Golf 2

ia=l frate.. mie mi se pare diferenta de la cer la pamant !!intre 2 si 3.. eu am 3... si n-are nimic... din 93.. e al meu.. daca n-o lovesti si ii shimbi uleiu astea... n-ai necazuri.. !
inceputul paginii
mishu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
27-12-2007 00:50
Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

[stie frate cineva... cum se repara un regluator de relanti.. sau cat costa unu nou ?! sau daca-l iau de la dezmembrari.. are vreun rost ??? plm.. da-ti-mi si mie un mail (mishu_toma_mishu@yahoo.com) .. problema e ca.. masina zici k e posedata... se tureaza si se subtureaza singura.. si.. inafara de a-l schimba.. am incercat multi mecanici.. nimeni nu i-a dat de cap astept mail pls !!
inceputul paginii
CHINEZU
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
05-01-2008 23:38
GOLF 3

AM UN GOLF 3 DIN 95 1.9 TDI SI SUNT FOARTE MULTUMIT DE EL, CELE DE 1.9 TD INTRADEVAR NU SUNT REUSITE
inceputul paginii
alex
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
06-01-2008 18:45
Re: Re: Re: Golf 3

[stie frate cineva... cum se repara un regluator de relanti.. sau cat costa unu nou ?! sau daca-l iau de la dezmembrari.. are vreun rost ??? plm.. da-ti-mi si mie un mail (mishu_toma_mishu@yahoo.com) .. problema e ca.. masina zici k e posedata... se tureaza si se subtureaza singura.. si.. inafara de a-l schimba.. am incercat multi mecanici.. nimeni nu i-a dat de cap astept mail pls !!


eu am un golf 3, am fost foarte multumit pina am dat cu el intr-un podet si l-am botit.
dati-mi o solutie unde sa gasesc o caroserie model 1988 variant mersi
inceputul paginii
golf2
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
06-01-2008 20:32
Re: Golf 3 sau Golf 2

Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci
inceputul paginii
petre_mk3
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
11-01-2008 10:11
Re: Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

Intra pe www.vwforum.ro pe forum la sectiunea forum golf3/vento si gasesti o gramada de raspunsuri
[stie frate cineva... cum se repara un regluator de relanti.. sau cat costa unu nou ?! sau daca-l iau de la dezmembrari.. are vreun rost ??? plm.. da-ti-mi si mie un mail (mishu_toma_mishu@yahoo.com) .. problema e ca.. masina zici k e posedata... se tureaza si se subtureaza singura.. si.. inafara de a-l schimba.. am incercat multi mecanici.. nimeni nu i-a dat de cap astept mail pls !!
inceputul paginii
leoncio
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
16-01-2008 18:21
Re: Golf 3 sau Golf 2

intre golf 2 si golf 3 e o diferenta de la cer la pamant .....am avut un 2 si greu greu l-am dat...imi facea numai necazuri.....de cand mi-am luat 3{de 2 ani}pot spune ca i-am bagat numai benzina si ulei...atat si am aproape o suta de mii facuti
inceputul paginii
lory sm
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
20-02-2008 00:22
ai dreptate frate mai bine golf 3 decat golf 2 cie

ia=l frate.. mie mi se pare diferenta de la cer la pamant !!intre 2 si 3.. eu am 3... si n-are nimic... din 93.. e al meu.. daca n-o lovesti si ii shimbi uleiu astea... n-ai necazuri.. !
mai bine golf 3 de 10000 de ori
inceputul paginii
tymofte
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
23-02-2008 20:12
Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

inceputul paginii
mau65
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
17-03-2008 20:52
Re: Golf 3 sau Golf 2

[Cam asa e.Cica Golf 3 nu e ca 2.Am un Golf 2 din 84,e splendid,i-am pus roti pe 15 ,arcuri rosii joase si i-am facut stopuri negre.Sunt cele mai bune.Nu am poze sa iti arat .Sfatul meu e sa iei un 2 .Diesel,de 1,6 turbo,de 70 CP este al meu.As dori un intercooler,dar inca nu am bani pentru asa ceva.Si benzinarele sunt bune,de 1,6, mai ales ca acum motorina se scumpeste conmtinuu.Am avut si un Golf 1 cu motor benzina de 1,6.E super.Te sfatuiesc sa iei un Golf 2 benzina de 1,6 din 1991-1992,sunt foarte bune.Au alimentare injectie monopunct.
inceputul paginii
teo
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
24-04-2008 19:51
Re: Golf 3 sau Golf 2

dragul meu golful 3 este deja cotet la anii aceia
Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci
inceputul paginii
teo
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
24-04-2008 19:52
Re: Golf 3 sau Golf 2

golful 2 este expirat si e non euro
Tocmai vreau sa-mi achizitionez un Golf.Am gasit unul din 92 Golf 3 la 3600 neg....dar an inteles ca nu-s pre reusite Golf 3.....mai bine un golf 2.Ce sfat imi dati.Merci
inceputul paginii
adi
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
24-04-2008 20:04
Re: Re: Golf 3 sau Golf 2

praguri,aripi fata,semiaripi spate,haion,toate sunt ruginite la anii aia credema am avut deja 2 si acum fac lucrari de tinichigerie la al 3-lea golf 3 probleme cu trapa,ruginesc in jurul trapei,la clantele de la usi,aproape la toate golfurile 3,sunt mai slabe in tabla ca golful 2,exclusi cei care au pus ulei in praguri au antifonat masina dar din pacate acei oameni sunt putini,
dragul meu golful 3 este deja cotet la anii aceia
inceputul paginii

Pagina: 1 din 9Du-te la pagina: 1 2 3 4 5 6 >>

   NOU!    Masini noi Concepte Supercar

  Vine primavara: GT86 se decapoteaza
Ca tot ne bucuram noi astazi de un inceput de primavara, iata ca prevestitorii acesteia sosesc inaintea ei – eu o asteptam de cand s-a lansat versiunea coupe – in [ continuare ... ]

  Detroit 2013 – BMW i3 Concept Coupe
L-am tot vazut, in poze, pe internet, in desene si concepte. Am auzit de el, dar nu l-am vazut in “carne si oaseâ€. Iata ca, in sfarsit conceptul electric al [ continuare ... ]

  Totul despre Skoda Rapid. Cat costa in Romania
Noua SKODA Rapid se lanseaza in Romania cu un pret de intrare de 11.990 Euro (TVA inclus). Primul automobil SKODA care se inscrie in noua linie de design a marcii va [ continuare ... ]


mai multe modele noi...



SFATUL ZILEI:

Daca simti un miros urat in masina apeleaza la serviciul de igienizare a instalatiei de aer conditionat auto! Preturi de la 49 lei / masina!

   ANUNTURI SECOND HAND
Cauti oferte de masini second hand? Vrei sa-ti vinzi masina?
Foloseste GRATUIT baza de date
AUTOspot.ro!

adauga un anunt
cauta o masina
 
Volkswagen BORA (2002)

5260 €

 
Volkswagen BORA (2003)

5480 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Ford FOCUS (2000)

3750 €

 
Opel ASTRA (1997)

1500 €

 
Renault 19 (1993)

1200 €

 
Nissan MICRA (2001)

3500 €

 
Ford TOURNEO CONNECT (2003)

7500 €


cauta prin toate anunturile
pune la vanzare masina ta!

    FORUM - DISCUTII DESPRE MASINI

Ai intrebari, nelamuriri sau probleme cu masina? Scrie-le pe forum si vei primi raspuns de la membrii si administratorii nostri!

Ultimele mesaje:

reexaminare


scris de aserty pe 08 Apr, 19:05

Ce inseamna bunul-simt la volan?


scris de aserty pe 08 Apr, 19:03

Cum să detectați și să prindeți un escroc?


scris de Vender pe 02 Apr, 11:31

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 17:55

Rent-a-hacker! (https://t.me/Blackhat_plug)


scris de ChrisDamian1 pe 29 Mar, 12:27

Leasing - ce se intampla in caz de furt?


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:12

ajutati-ma va rog!!!!!!


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:06

Poze Dacia Logan Tunata


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:02

Bună ziua prieteni


scris de MartinKunde pe 16 Mar, 17:05

caut piese pt. Bora limousine


scris de aserty pe 12 Mar, 22:44


scrie pe forum



Statistica vizitatori

Acum: 12 vizitatori si 3 membri
Astazi: 1.143 vizitatori
Ultima luna: 31.574 vizitatori

Vezi membrii care sunt on-line acum

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(): Failed opening 'deinit.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344