Nu esti logat!

Login  |  Nu ai cont? Creeaza cont nou!
CAUTA pe site

NOUTATI auto TEST drive din TRAFIC CONSILIER auto SERVICII auto INTERACTIV
stiri

masini noi

concept cars

super cars
test drive

VIP drive

galerii foto

galerii video
subiectul zilei

pe magheru

petrecerea de pietoni

destinatii
consilier juridic

financiar

service / tehnologie

tuning
ghid adrese utile

anunturi second hand

incarcare freon auto

baterie auto
intrebarea zilei

top membri

forum de discutii

contact


AutorMesaj
oana
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
27-10-2006 00:50
Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?
inceputul paginii
Gatsby
Administrator

Mesaje: 55

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
27-10-2006 18:49
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?


Inca nu am apucat sa testez noul model al celor de la Opel, dar in opinia mea Corsa este cu o clasa mai sus ca Ibiza. In primul rand la Corsa gasim o tehnologie de ultima generatie, pe cand la Ibiza, motorul cat si caroseria sunt deja fabricate de ceva vreme. Sigur, daca ne gandim la fiabilitatea masinii, la Ibiza stim deja cum rezista in timp si cum se comporta. Dar cu toate acestea te-as indruma sa optezi pt noul Corsa.
inceputul paginii
Gatsby
Administrator

Mesaje: 55

IP: inregistrat

Mesajul acesta:
27-10-2006 21:11
Re: Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa



Inca nu am apucat sa testez noul model al celor de la Opel, dar in opinia mea Corsa este cu o clasa mai sus ca Ibiza. In primul rand la Corsa gasim o tehnologie de ultima generatie, pe cand la Ibiza, motorul cat si caroseria sunt deja fabricate de ceva vreme. Sigur, daca ne gandim la fiabilitatea masinii, la Ibiza stim deja cum rezista in timp si cum se comporta. Dar cu toate acestea te-as indruma sa optezi pt noul Corsa.
inceputul paginii
alexinho
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
05-08-2007 11:12
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?


L*am testat yo dar nu mie se pare chiar asha......merge mai bine seat ibiza
inceputul paginii
marius
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
05-02-2008 09:30
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?

am o seat ibiza si am mers si cu un opel corsa,in afara de dotari de ultima generatie pe care le are corsa nu as zice ca este mai sus de seat.
seat merge mai bine si este mult mai fiabila
inceputul paginii
silviu
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
12-03-2008 20:19
Re: Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa


am o seat ibiza si am mers si cu un opel corsa,in afara de dotari de ultima generatie pe care le are corsa nu as zice ca este mai sus de seat.
seat merge mai bine si este mult mai fiabila

super e ibiza, am una pe benzina din 2005; nu am avut nicio problema cu ea; singurele cheltuili sunt benzina si apa pt. parbriz
astept pe mess posesori de ibiza pe benzina (rususilviu@yahoo.com)
inceputul paginii
marshall
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
17-04-2008 00:32
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?


am achizitinat din noiembrie 2007 noul corsa si este o masina foarte buna, in privinta seat ului ma abtin.....
inceputul paginii
seat
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
30-04-2009 20:25
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?
Seat ibiza clar!!! nu compari nimic de la cele doua.Incepand de la design,calitate materiale spatiu,tren rulare,motor,tinuta de drum! Multa bafta!
inceputul paginii
opel
Neinregistrat
IP: inregistrat

Mesajul acesta:
30-04-2009 20:32
Re: Seat Ibiza vs Opel Corsa

Buna! A testat cineva noul Opel Corsa? Care credeti ca ar fi avantajele / dezavantajele achizitionarii unui Opel Corsa sau Seat Ibiza?
Am un opel corsa din 2007 >E masinutza mea si imi place cum merge dar am mers si cu o ibiza si parca e ceva mai mare si desi are acelasi motor ,corsa mea are90hp,ibiza 75.Sincer nu am simtit vreo diferentza la demaraj numai ca mi s-a paut mai spatioasa ibiza Astept si noul model de la ibiza si poate schimb marca numai bine!
inceputul paginii

Pagina: 1 din 1Du-te la pagina: 1

   NOU!    Masini noi Concepte Supercar

  Vine primavara: GT86 se decapoteaza
Ca tot ne bucuram noi astazi de un inceput de primavara, iata ca prevestitorii acesteia sosesc inaintea ei ā€“ eu o asteptam de cand s-a lansat versiunea coupe ā€“ in [ continuare ... ]

  Detroit 2013 ā€“ BMW i3 Concept Coupe
L-am tot vazut, in poze, pe internet, in desene si concepte. Am auzit de el, dar nu l-am vazut in ā€œcarne si oaseā€. Iata ca, in sfarsit conceptul electric al [ continuare ... ]

  Totul despre Skoda Rapid. Cat costa in Romania
Noua SKODA Rapid se lanseaza in Romania cu un pret de intrare de 11.990 Euro (TVA inclus). Primul automobil SKODA care se inscrie in noua linie de design a marcii va [ continuare ... ]


mai multe modele noi...



SFATUL ZILEI:

Daca simti un miros urat in masina apeleaza la serviciul de igienizare a instalatiei de aer conditionat auto! Preturi de la 49 lei / masina!

   ANUNTURI SECOND HAND
Cauti oferte de masini second hand? Vrei sa-ti vinzi masina?
Foloseste GRATUIT baza de date
AUTOspot.ro!

adauga un anunt
cauta o masina
 
Volkswagen BORA (2002)

5260 €

 
Volkswagen BORA (2003)

5480 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Skoda FABIA (2008)

2500 €

 
Ford FOCUS (2000)

3750 €

 
Opel ASTRA (1997)

1500 €

 
Renault 19 (1993)

1200 €

 
Nissan MICRA (2001)

3500 €

 
Ford TOURNEO CONNECT (2003)

7500 €


cauta prin toate anunturile
pune la vanzare masina ta!

    FORUM - DISCUTII DESPRE MASINI

Ai intrebari, nelamuriri sau probleme cu masina? Scrie-le pe forum si vei primi raspuns de la membrii si administratorii nostri!

Ultimele mesaje:

Leasing - ce se intampla in caz de furt?


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:12

ajutati-ma va rog!!!!!!


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:06

Poze Dacia Logan Tunata


scris de dinielligoyo pe 26 Mar, 14:02

Bună ziua prieteni


scris de MartinKunde pe 16 Mar, 17:05

caut piese pt. Bora limousine


scris de aserty pe 12 Mar, 22:44

Ajutor .. probleme cutie viteza ford focus


scris de aserty pe 12 Mar, 22:42

ce parere aveti


scris de aserty pe 12 Mar, 22:41

un zbor anulat


scris de aserty pe 12 Mar, 22:37

cea mai buna fata


scris de Gahaka pe 11 Mar, 04:19

iuby meu vrea sa-si ia scooter


scris de aserty pe 13 Feb, 21:51


scrie pe forum



Statistica vizitatori

Acum: 12 vizitatori si 3 membri
Astazi: 1.143 vizitatori
Ultima luna: 31.574 vizitatori

Vezi membrii care sunt on-line acum

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(deinit.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344

Warning: include(): Failed opening 'deinit.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/autospot/public_html/forum/forum_display.php on line 344